V rámci startovního balíčku BIKE HERO obdržíte nejen nezapomenutelný zážitek, trofej, nebo FINISHERský dres, ale také spoustu dalších služeb a slev, které jsou určené výhradně vám, účastníkům BIKE HERO. Bonus program BIKE HERO právě spouštíme, tak nám zkuste prominout počáteční skromnější nabídku. Do budoucna zde ale naleznete doporučení na prověřenou síť hotelů a penzionů, kde se můžete v případě vícedenní varianty BIKE HERO ubytovat.  Tipy na restaurace, kde se dobře najíte, servisy, cykloprodejny a mnoho dalších služeb souvisejících s výzvou BIKE HERO. Máte se na co těšit. 
 

Restaurace a ubytování

Steak Bar Hředle nabízí účastníkům BIKE HERO stylové ubytování se slevou 5%, kousek od hradu Točník s krásným výhledem do okolní přírody. K dispozici je FREE WIFI, SAT TV, minibar, chladnička, atd.. V restauraci si můžete vybrat z široké nabídky jídel a nápojů. Pro ubytované cykloturisty nabízí uzamykatelné prostory pro kola, cyklostojan a nářadí pro případný servis.

Více informací na:
www.steak-hredle.cz

Pojištění cyklistů

Česká asociace pojištění cyklistiky se skládá převážně z aktivních cyklistů, kteří mají vlastní zkušenosti s pády, doktory a následnou péčí. Tým asociace se stará o své členy mimořádným způsobem. Pro stávající i budoucí účastníky BIKE HERO nabízí havarijní pojištění vašeho kola do 50 tisíc Kč ZDARMA, a to v případě sjednání úrazového pojištění s jejich prémiovou lékařskou péčí.

Více informací na:
www.capc.cz

Sportovní oblečení

LAWI sportswear český výrobce kvalitního sportovního oblečení se zaměřením nejen na cyklistiku nabízí všem účastníkům BIKE HERO v rámci našeho Bonus programu slevu 15% na veškeré zboží z jejich eshopu (sleva se nevztahuje pouze na již zlevněné položky). Za posledních 10 let se společnost LAWI sportswear propracovala mezi lídry v oboru. V nabídce má vše, od dresů, přes bundy až po ponožky.

Více informací na:
www.shop.lawi.cz

Cyklo prodejna a servis

Společnost Cyklopoint je výhradním dovozcem a prodejcem jízdních kol značky MERIDA. Všem účastníkům projektu BIKE HERO nabízí 15% slevu na servis kol, 10% slevu na nákup nového kola a 5% slevu na veškerý ostatní sortiment (sleva se nevztahuje na již zlevněné položky). Tuto slevy můžete uplatnit na jejich prodejnách v Berouně a Plzni. Navíc servis a cyklo prodejna přímo na trase BIKE HERO se občas může hodit :-)

Více informací na:
www.cyklopoint.cz

Cyklistický závod

Pro všechny nadšené cyklisty a účastníky BIKE HERO, co si občas nebo pravidelně rádi změří síly s ostatními tu máme slevu 15% na startovné od pořadatelů Sokolovské 24 hod MTB. Jestli jsi milovníkem ultra závodů horských kol, nebo si chceš tento formát jen vyzkoušet, určitě se nezapomeň přihlásit do Sokolova. Tento závod se pravidelně koná každoročně v první polovině září.

Více informací na:
www.sokolovska24mtb.cz

Sportovní kosmetika

BINA sport products je český výrobce přírodní bylinné sportovní kosmetiky BINA, která vám pomůže otevřít nové možnosti. Produkty BINA podporují sportovní výkony i následnou regeneraci, přinášející radost z pohybu a zpříjemňující každodenní život. Každý účastník BIKE HERO v rámci našeho Bonus programu může využít slevu 25% na veškeré produkty této značky.

Více informací na:
www.bina-store.eu

 

FUNKČNÍ OBLEČENÍ

BRYNJE je špičkové spodní prádlo a oblečení, které funguje v 
jakémkoliv počasí. Rodinný podnik byl založen v roce 1887 v norském Larviku. V 50. letech 20. století vyvinuli první oblečení se síťovou konstrukcí, kterou testovali norští vojáci v náhorní plošině Hardangervidda. BRYNJE bylo první termoprádlo na nejvyšší hoře Mt.Everest, chránilo už Sira Edmunda Hillaryho a Tenzinga Norgaye v roce 1953. Termoprádlo BRYNJE dodnes používají členové expedic, záchranné složky, sportovci a turisté. Pro cyklisty doporučujeme funkční síťoviny z řady Super Thermo a Super Micro. Každý účastník BIKE HERO může využít slevu 10% na veškeré produkty této značky.

Více informací na:
www.brynje.eu