V rámci startovního balíčku BIKE HERO obdržíte nejen nezapomenutelný zážitek, trofej, nebo FINISHERský dres, ale také spoustu dalších služeb a slev, které jsou určené výhradně vám, účastníkům BIKE HERO. Do budoucna zde také naleznete doporučení na prověřenou síť hotelů a penzionů, kde se můžete v případě vícedenní varianty BIKE HERO ubytovat.  Tipy na restaurace, kde se dobře najíte, servisy, cykloprodejny a mnoho dalších služeb souvisejících s výzvou BIKE HERO. Máte se na co těšit. 
 

Restaurace a ubytování

Steak Bar Hředle nabízí účastníkům BIKE HERO stylové ubytování se slevou 5%, kousek od hradu Točník s krásným výhledem do okolní přírody. K dispozici je FREE WIFI, SAT TV, minibar, chladnička, atd.. V restauraci si můžete vybrat z široké nabídky jídel a nápojů. Pro ubytované cykloturisty nabízí uzamykatelné prostory pro kola, cyklostojan a nářadí pro případný servis.

Více informací na:
www.steak-hredle.cz

Pojištění cyklistů

Česká asociace pojištění cyklistiky se skládá převážně z aktivních cyklistů, kteří mají vlastní zkušenosti s pády, doktory a následnou péčí. Tým asociace se stará o své členy mimořádným způsobem. Pro stávající i budoucí účastníky BIKE HERO nabízí havarijní pojištění vašeho kola do 50 tisíc Kč ZDARMA, a to v případě sjednání úrazového pojištění s jejich prémiovou lékařskou péčí.

Více informací na:
www.capc.cz

Sportovní oblečení

LAWI sportswear český výrobce kvalitního sportovního oblečení se zaměřením nejen na cyklistiku nabízí všem účastníkům BIKE HERO v rámci našeho Bonus programu slevu 15% na veškeré zboží z jejich eshopu (sleva se nevztahuje pouze na již zlevněné položky). Za posledních 10 let se společnost LAWI sportswear propracovala mezi lídry v oboru. V nabídce má vše, od dresů, přes bundy až po ponožky.

Více informací na:
www.shop.lawi.cz

Cyklo prodejna a servis

Společnost Cyklopoint je výhradním dovozcem a prodejcem jízdních kol značky MERIDA. Všem účastníkům projektu BIKE HERO nabízí 15% slevu na servis kol, 10% slevu na nákup nového kola a 5% slevu na veškerý ostatní sortiment (sleva se nevztahuje na již zlevněné položky). Tuto slevy můžete uplatnit na jejich prodejnách v Berouně a Plzni. Navíc servis a cyklo prodejna přímo na trase BIKE HERO se občas může hodit :-)

Více informací na:
www.cyklopoint.cz

Cyklistický závod

Pro všechny nadšené cyklisty a účastníky BIKE HERO, co si občas nebo pravidelně rádi změří síly s ostatními tu máme slevu 15 % na startovné od pořadatelů Sokolovské 24 hod MTB. Jestli jsi milovníkem ultra závodů horských kol, nebo si chceš tento formát jen vyzkoušet, určitě se nezapomeň přihlásit do Sokolova. Tento závod se pravidelně koná každoročně v první polovině září.

Více informací na:
www.sokolovska24mtb.cz

Sportovní kosmetika

BINA sport products je český výrobce přírodní bylinné sportovní kosmetiky BINA, která vám pomůže otevřít nové možnosti. Produkty BINA podporují sportovní výkony i následnou regeneraci, přinášející radost z pohybu a zpříjemňující každodenní život. Každý účastník BIKE HERO v rámci našeho Bonus programu může využít slevu 25 % na veškeré produkty této značky.

Více informací na:
www.bina-store.eu

 

FUNKČNÍ OBLEČENÍ

BRYNJE je špičkové spodní prádlo a oblečení, které funguje v 
jakémkoliv počasí. Rodinný podnik byl založen v roce 1887 v norském Larviku. V 50. letech 20. století vyvinuli první oblečení se síťovou konstrukcí, kterou testovali norští vojáci v náhorní plošině Hardangervidda. BRYNJE bylo první termoprádlo na nejvyšší hoře Mt. Everest, chránilo už Sira Edmunda Hillaryho a Tenzinga Norgaye v roce 1953. Termoprádlo BRYNJE dodnes používají členové expedic, záchranné složky, sportovci a turisté. Pro cyklisty doporučujeme funkční síťoviny z řady Super Thermo a Super Micro. Každý účastník BIKE HERO může využít slevu 10 % na veškeré produkty této značky.

Více informací na:
www.brynje.eu

ZDRAVÁ VÝŽIVA

MAXIMAL NUTRITION, MINIMAL HARM Společnost Sens vyrábí maximálně výživná jídla s minimálním dopadem na životní prostředí. Udržitelný cvrččí protein produkují na své vlastní farmě. Ať už jsou to proteinové tyčinky nebo bezlepkové těstoviny, všechny Sens produkty jsou z těch nejkvalitnějších surovin a chutně nejen vypadají, ale i opravdu chutnají! Každému z účastníkovi BIKE HERO nabízí společnost Sens slevu 20 % na veškeré jejich produkty

Více informací na:
www.damesens.cz

Sportovní výživa

Penco založil tým odborníků z oblasti potravinářské chemie a biochemie, vášnivých sportovců a zároveň kamarádů. Právě spojení lásky ke sportu a toho, že rozumíme procesům v těle, víme jak fungují svaly, buňky a co potřebují, jsme se v roce 1991 vydali na dráhu výrobců české sportovní výživy. Výrobce komplexní sportovní výživy nabízí všem účastníkům BIKE HERO slevu ve výši 20 % na veškeré jejich produkty.

Více informací na:
www.penco.cz

Cyklo servis

Bikegarage je profesionální servis kol, nacházející se přímo na trase BIKE HERO v obci Březová, který provádí servis všech typů a značek kol po celý rok. Pokud budeš mít technický problém s kolem, při absolvování téhle výzvy nebo jen tak na projížďce v okolí Březové, neváhej zavolat na tel. 736420327 a Bikegarage ti pomůže v nesnázích. Bikegarage nabízí také asistenční službu, takže za tebou může přijet a problém vyřešit na místě. Účastníkům BIKE HERO nabízí Bikegarage slevu 10% na své služby.

Více informací na:
www.bikegarage.cz

RESTAURACE A UBYTOVÁNÍ

Romantický Hotel Mlýn Karlštejn je umístěn na břehu řeky Berounky pod středověkým hradem Karlštejn. Hotel nabízí účastníkům BIKE HERO 10 % slevu na ubytování ve stylově zařízených pokojích a 10 % slevu na konzumaci v restauraci s letní terasou. K dispozici je FREE WIFI, uzamykatelné prostory pro kola, cyklostojany, nářadí na jednoduché opravy kol, možnost umytí kola a informační materiály.

Více informací na:
https://www.hotelmlynkarlstejn.cz

SPORTOVNÍ VYBAVENÍ

Roztočte endorfiny na kole. A to kdykoli! Síť sportovních prodejen Endorphin Republic nabízí kvalitní sportovní vybavení nejen na kolo, ale i na lyže, outdoor i běh, co přímo miluje výzvy. Vše pod taktovkou zkušených expertů, kteří jsou sami nadšení sportovci. Účastníkům BIKE HERO nabízí slevu 15% na veškeré (i zlevněné!) zboží kromě kol a dárkových šeků.

Více informací na:
www.endorphinrepublic.cz

UBYTOVÁNÍ

Penzion Karlštejn nabízí účastníkům BIKE HERO 10% slevu na ubytování v komfortních pokojích s wifi, bezpečností schránkou, TV a vlastní koupelnou s vybavením. Součástí penzionu je restaurace s letní terasou, která nabízí především speciality české kuchyně včetně několika druhů točeného piva.

Více informací na:
https://www.karlstejn-penzion.cz

ZÁBAVA

Rekreační park a Safari Karlštejn nabízí účastníkům BIKE HERO 10% slevu na vstupné. V areálu je možné vidět řadu exotických zvířat jako bizona, bílého lva Leona, bílé tygry, klokana rudého, pštrosa, opičky, velbloudy a další. K dispozici je FREE WIFI, možnost občerstvení v kiosku, Funpark zóna s atrakcemi pro děti, zapůjčení paddleboard nebo relaxační zóna s přístupem do řeky Berounky.

Více informací na:
https://www.rekreacnipark-karlstejn.cz

 

Veškeré bližší informace o jednotlivých nabídkách a podmínky jak získat danou slevu nebo zvýhodnění, jsou součástí startovního balíčku, který každý účastník obdrží e-mailem po úspěšné registraci. Zde najdete i jednotlivé kódy pro uplatnění dané slevy. Tento Bonus program mohou využít všichni účastníci BIKE HERO. Stávající FINISHEŘi si o bližší informace mohou napsat na info@bikehero.cz. Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu podmínek Bonus programu formou změny Partnerů a výše slev, nebo úplné zrušení, a to v návaznosti na smluvní podmínky našich Partnerů. Více na www.bikehero.cz, sekce všeobecné smluvní podmínky.

Naším cílem je BIKE HERO udržet i nadále jako nekomerční záležitost, zábavu pro vás cyklisty a zároveň pomáhat potřebným. Proto pokud se chcete jako partner zapojit do našeho projektu, je pro nás jediným měřítkem to, co jste schopni nabídnout našim účastníkům.