síň slávy - LISTina finisherů

Vydej se na cestu a zdolej všehny případné nástrahy trati a možná i sám sebe! Tvé jméno se navěky zapíše do SÍNĚ SLÁVY na listinu finisherů.

Trasa BIKE HERO je navržena tak, aby si jí užil každý dle svých sil, časových možností a zkušeností. Trénovaní cyklisté a závodníci, budou chtít tuto výzvu pokořit za JEDEN DENDVA DNY jsou ideálem pro víkendové hobby cyklisty, kteří kombinují sportovní výkon proložený odpočinkem a regenerací. Trasa rozdělená do TŘÍ DNŮ, je jako stvořená na delší rodinný cyklovýlet a pro ostatní cykloturisty, hledající poznání a krapet dobrodružství.

BIKE HERO Legend

Být legendou je něco výjimečného. Zařadíš se tak do klubu bikerek a bikerů, kteří tuto nelehkou výzvu zdolali opakovaně. Legendou nemůže být každý. Legendou se může stát pouze ten, kdo má dostatečnou motivaci, odhodlání a podaří se mu zdolat trasu BIKE HERO minimálně dvakrát po sobě. Pro uznání opakovaného zdolání trasy BIKE HERO je potřeba se znovu registrovat (vybrat si některý z výše uvedených startovních balíčků). 

Počet a barva trofejí za tvým jménem znamená kolikrát a za kolik dní jsi BIKE HERO zdolal ( 1 den, 2 dny, 3 dny).

1 DEN
  • Lukáš Kyndl, Rudná 
  • Alice Kapková, Kladno
  • Miloš Svítek, Kačice
  • Jan Koubík, Králův Dvůr
  • Milan Fiala, Řehořov
  • Martin Dvořák, Luka nad Jihlavou
  • Miroslav Černý, Praha
  • Jan Janíček, Beroun
  • Václav Kleisner, Klatovy 
  • Gabriel Tokár, Praha
  • Pavel Váňa, Smečno
  • Vladimír Hodač, Králův Dvůr
  • Fanda Buchta, Vlastějovice
  • Milan Silný, Slaný
  • Libor Němec, Aš
  • Daniel Němec, Číčenice
  • Zdeněk Suchan, Praha - Letňany
  • Pavel Šťastný, Praha 10
  • Markéta Peggy Marvanová, Praha
  • Adam Záviška, Praha
  • Jáchym Pešta, Praha
  • Michal Šimeček, Vysoká
  • Marcel Beran, Chrást u Plzně
  • David Václav, Plzeň
  • Roman Prchlík, Luštěnice
  • Petr Harant, Sobotka
  • Radim Mach, Praha
  • Radek Ledecký, Mladá Boleslav
  • Petr Švehla, Příbram
  • Jiří Čáslava, Podlesí
  • Pavel Vrzáň, Týnec nad Labem
  • Jan Landvojtovič, Slaný
  • Josef Ptáček, Praha 17 Řepy
  • Lukáš Vejvar, Kladno
  • Peter Tokár, Hradec Králové
  • Petr Kocek, Stříbro
  • Tomáš Bernášek, Bor
  • Pavel Strnad, Praha 4
  • Michal Jamelský, Cheb 2
  • Martin Hrůza, Kunice
  • Luděk Jedlička, Brna
  • David Koupa, Kladno
  • Igor Zeman, Praha
  • Lukáš Nekuda, Náměšť nad Oslavou
  • Radek Paulín, Praha
  • Jiří Hotový, Kladno
  • Jiří Jenista, Říčany u Prahy
  • Pepe Novák, Žehušice
  • Petr Fadrhons, Liblice
  • Karel Pavlíček, Roztoky u Křivoklátu
  • Michal Stříbrský, Praha
  • Josef Malínský, Jilemnice
  • Josef Dovolil, Jilemnice
  • Petr Petrilak, Praha
  • Klára Zadáková, Praha
  • Míša Slabá, Kněžice
  • Jiří Vlček, Mníšek pod Brdy
  • Jiří Kazimír, Mníšek pod Brdy
  • Vojtěch Novák, Mníšek pod Brdy
  • Jan Novotný, Lomnice nad Popelkou
  • Mikuláš Draxler, Kladno
  • Martin Raufer, Kladno
  • Roman Kolařík, Kladno
  • Miroslav Fritsch, Beroun
  • Karla Štěpánová, Zliv
  • Zdeněk Loffelmann, Praha
  • Radek Šolc, Ždar nad Metuji
  • František Boudný, Kněžice
  • Dušan Vlček, Kněžice
  • Aleš Glaubauf, Kladno
  • Jiří Pokorný, Kladno
  • Martin Souček, Beroun
  • Martin Cindr, Mlada Boleslav
  • Radek Svoboda, Praha
  • Jaroslav Benák, Beroun
  • Štěpán Lášek, Beroun
  • Petr Tomandl, Kurim
  • Tomáš Vajdiak, Hořovice
  • Jiří Ernest, Praha
  • David Havlik, Beroun
  • Zbyněk Malík, Praha 9
  • Radek Sakař, Praha
  • Marek Mázdra, Beroun
  • Marcel Peprný, Dobřichovice
  • Martin Kuchař, Praha
  • Martin Friml, Praha
  • Jakub Podrazil, Praha
  • Matěj Mach, Praha
  • Jan Hájek, Dolní Břežany
  • Petr Malý, Hořovice
  • Petr Bitman, Luštěnice
  • Martin Vagner, Mokrá-Horákov
  • Josef Šelicha, Slaný
  • Pavel Dragoun, Studeněves
  • Jan Wůdy, Kolín
  • Marek Šarafín, Podolí
  • Radek Janíček, Brno
  • Petr Kváča, Kladno
  • Ctibor Liška, Velká Dobrá
  • Robert Říha, Braškov
  • Jiří Fiala, Horní Bezděkov
  • Jana Horňáková, Beroun
  • Jakub Kříž, Kladno
  • Ondřej Tomášek, Praha
  • Martin Tomek, Ostrov
  • Michal Vostřel, Karlovy Vary
  • Zdeněk Konopásek, Kladno
  • Vlastimil Křivka, Praha 12 - Modřany
  • Martin Křivka, Lišov
  • Jan Blecha, Praha
  • Michal Buša, Praha
  • Jan Černý, Ostrava
  • Michaela Sabovová, Pardubice
  • Kateřina Serbusova, Semice
  • Michal Přikryl, Králův Dvůr
  • Bohuslav Přikryl, Pustiměř
  • Karolína Markytánová, Praha
  • Jan Jírů, Praha
  • Tereza Krchníková, Praha
  • Boris Ballo, Bratislava
  • Ondřej Míšek, Horni Slavkov
  • Vojtěch Míšek, Horni Slavkov
  • Jiří Graňák, Horní Slavkov
  • Martin Šrámek, Velký Beranov
  • Ondřej Babák, Trutnov
  • Václav Kytka, Cvrčovice
  • Miroslav Hampl, Slaný
  • Jaroslav Jiroušek, Kladno
  • Lucie Švecová, Dobříš
  • Jaroslav Hubáček, Kněževes
  • Bronislav Chloupek, Tišice
  • Aleš Marek, Krupá
  • Ladislav Brychta, Rakovník
  • Jakub Mikeš, Strakonice
  • Miloslav Švec, Písek
  • Martin Havránek, Velké Přílepy
  • Milan Maxa, Písek
  • Ondřej Káca, Písek
  • Martin Kodýtek, Holubice
  • Roman Havránek, Roztoky
  • Richard Kalina, Doksy u Kladna
  • Milan Jílek, Kosmonosy
  • Milan Loukotka, Bakov nad Jizerou
  • Radek Loukotka, Bělá pod Bezdězem
  • Vladislav Čebiš, Pavlíkov
  • Petra Stočesová Foktová, Praha 4
  • Mirka Pavlů, Mladá Boleslav
  • Radek Lesage, Jilove u Prahy
  • Jaromír Černík, Lázně Bohdaneč
  • Vladimír Hábr, Plzeň
  • Štěpánka Košťálová, Ostrov nad Ohří
  • Luboš Kos, Ostrov nad Ohří
  • Václav Jirků, Týnec nad Sázavou
  • Jana Čupová, Nové Město na Moravě
  • Josef Kňourek, Kluky
  • Tomáš Jestříbek, Kutná Hora
  • Michal Tinka, Kutná Hora
  • Martin Stričko, Praha
  • Petr Hanzel, Kutná Hora
  • Robin Příhoda, Mimoň
  • Jakub Soušek, Česka Lípa
  • Mirek Libra, Nové Město na Moravě
  • Michal Babor, Libomyšl
  • Eva Konszká, Benešov u Prahy
  • Marek Kůs, Město Touškov
  • Klára Vitásková, Benešov
  • Jiří Barták, Praha
  • Václav Vohradský, Příbram
  • Jan Budín, Příbram
  • Helena Malá, Roztoky
  • Aleš Klíma, Moravany u Brna
  • Vojtech Krejsa, Horní Bříza
  • David Rezek, Kněžice
  • Hubert Šváb, Horní Bříza
  • Denisa Hocmannová, Štěnovice
  • Jakub Tamchyna, Říčany
  • Renáta Pokorná, Lužná
  • Zdeněk Šnábl, Praha
  • Zdeněk Pýcha, Kobylnìky
  • Jiří Hrachovina, Beroun
  • Otto Krob, Pelhřimov
  • Petr Hostička, Pelhřimov
  • Markéta Rezková, Kněžice
  • Stefan Kučík, Stribro
  • Michal Hrubý, Praha
  • Milan Zderadička, Kladno
  • Ivan Martiška, Plzeň 2-Slovany
  • Jitka Raková, Česká Lípa
  • Filip Hajník, Zvole
  • Robert Klepl, Liberec
  • Jiří Míl, Praha 5
  • Pavel Břichnáč, Praha 6
  • Jiří Ebenstreit, Plzeň
  • Václav Čermák, Plzeň
  • Jitka Tomandlová, Praha
  • Pavel Tomandl, Praha
  • Jan Pivoňka, Jihlava
  • Vojtěch Pivoňka, Brtnice
  • Marie Pivoňková, Brtnice
  • Robert Valecko, Břasy
  • Jaroslav Lehoučka, Zdiměřice
  • David Kovanda, Zaječov
  • Karel Šimůnek, Beroun
  • Martin Choc, Hýskov
  • Radek Křikava, Rakovník
  • Miroslav Trojan, Rakovník
  • Ondřej Franěk, Rakovník
  • Andrej Grossu, Chýně
  • Zdeněk Kybikás, Beroun
  • Martin Kočka, Unhošť
  • Karel Vlk, Plzeň
  • Jaroslav Vondrak, Kladno
  • Martin Černý, Praha
  • Barbora Hronová, Vráž u Berouna
  • Jiří Pinďák, Úvaly
  • Milan Karkoška, Praha
  • Ladislav Musil, Zdiby
  • Milan Vopařil, Chroustovice
  • Petr Cibulka, Praha 6, Řepy
  • Tomáš Trungel, Postřižin
  • Roman Holan, Oráčov
  • Premysl Vykopal, Petrov u Prahy
  • Nikol Flašarová, Praha
  • Kuba Frinta, Praha 6
  • Ondřej Míka, Tuchlovice
  • Mariana Zetková, Svárov
  • Vladimír Pritzl, Plzeň
  • Marek Křepelka, Čejetice
  • Simeon Slávik, Postřižín
  • Jiří Mlčoch, Český Těšín 6
  • Jan Kašpar, Praha 4
  • Tomáš Vopálenský, Praha
  • Filip Grošek, Jindřichův Hradec
  • Jan Syrovátka, Beroun
  • Tomáš  Raba, Jindřichův Hradec,Radouňka
  • Radek Hubka, Všenory
  • Miroslav Kadleček, Mimoň
  • Aleš  Kubát , Mimoň
  • Jan  Moravec, Mimoň
  • Radek  Dvorský, Vydri
  • Filip Malý, Stráž nad Nežárkou
  • Martin Hvězda, Družec
  • Dominik  Brůha, Rudná
  • Michal Frajer, Praha 9
  • Tomáš  Hruška , Králův Dvůr
  • Miroslav Hruška, Buštěhrad
  • Jakub  Marek, Kutná Hora
  • Michal Havránek, Velké Přílepy
  • Petr Duřt, Praha 7
  • František  Valeš, Praha 9
  • Libor Křivánek, Praha 9
  • Pavel Krejčí, Žďár nad Sázavou
  • Jiří Macháček, Kuklík
  • Jan Zíma, Rakovník
  • Lubor Brož, Tuřany
  • Petr Vyoral, Praha 7
  • Martin Landa, Brno
  • Jan Truneček, Kladno
  • Vlastimil  Pewner , Litovel
  • Michal Svoboda, Trutnov
  • Andreas Kellner, Plzen-Litice
  • Martin Klimeš, Plzeň
  • Petr Polcar, Louny
  • Jindřich Novák, Most
  • Marek Kálal, Chlumec nad Cidlinou
  • Petr Dušek, Chlumec nad Cidlinou
  • Jozef Ferko, Podlesí
  • Miroslav Peprný, Beroun
  • Filip Tomašov, Tišnov
  • Andrej Černý, Říčany
  • Ondřej Mašát, Praha
  • Zdeněk Andres, Holice
  • Tomáš Novotný, Proseč nad Nisou
  • Jiří Mrázek, Bílina
  • David Pazdera, Řevnice
  • Milan Kosař, Praha
  • Michal Svoboda, Varnsdorf
  • Jan Putschögl, Praha 16 - Radotín
  • Josef Brychta, Hradec Králové
  • Miroslav Salač, Přestavlky
  • Radek Musil, Dušejov
  • Karel Uher, Praha 11 - Chodov
  • Eva Švecová, Jinočany
  • Vojtěch Pazdera, Praha
  • Alois Mach, Plzeň
  • Aleš Zítka, Březina
  • Rostislav Sladký, Domažlice
  • Petr Zelenka, Praha 9
  • Pavel Průša, Čimelice
  • Jan Antoš, Praha
  • Petr Jaderný, Poděbrady
  • Martin Felkl, Ostrava-Zábřeh
  • Petr Šich, Velké Opatovice
  • Ladislav Machovský, Holešov
  • Zdeněk Trejbal, Beroun
  • Petr Novák, Měřín
  • David Urban, Příbram
  • Zdeněk Brož , Praha 22
  • Jiří Michalčík, Lutín
2 DNY
  • Jakub Odvárka, Mladá Boleslav 
  • Jiří Jindřišek, Mladá Boleslav
  • Petr Štuka, Praha 5 Řeporyje
  • Petr Ducháček, Praha 5 Řeporyje
  • Jana Bloudková, Nové Strašecí
  • Jiří Duchek, Jedomělice
  • Pavel Hadáček, České Budějovice
  • Petr Kuchař, Zliv
  • Aleš Civín, Rynholec
  • Daniel Civín, Rynholec
  • Robert Holas, Brno
  • Petr Marek, Chrastava
  • Petr Fortin, Praha
  • Dalibor Toman, Příbram
  • Michael Gulyáš, Příbram
  • Pavel Nový, Dobříš
  • Ivan Zimmel, Liberec
  • Markéta Kocourková, Liberec
  • Pavel Čeřovský, Liberec
  • Vladimír Novák, Rynholec
  • Jiří Krejčí, Řevnice
  • Jaroslav Tesařík, Louny
  • Jan Dohnal, Semily
  • Gabriela Hynková, Beroun
  • Petr Barcal, Jesenice - Osnice
  • Pavel Pejchar, Chomutov
  • Martin Španěl, Chomutov
  • Tomáš Bálint, Chomutov
  • Jaroslav Husák, Chomutov
  • Zdeněk Kožíšek, Znojmo
  • Radek Svačina, Znojmo
  • Drahoslav Jelínek, Dobšice
  • Jitka Gartnerová, Teplice
  • Alexandr Kotačka, Praha 2
  • Pavel Hřebačka, Znojmo
  • Miroslava Reitermanová, Beroun
  • Petra Polková, Bradlec
  • Zdeněk Zbranek, Kašava
  • Libor Matějovič, Sýkořice
  • Jan Kindl, Lány
  • Jaroslav Fišer, Rynholec
  • Jan Slánička, Rynholec
  • Luboš Jungmann, Rynholec
  • Martina Matějovičová, Sýkořice
  • Tomáš Musil, Cheb
  • Tomáš Michlík, Ostrov
  • Jaroslav Michlík, Ostrov
  • Vlastimil Hájek, Bradlec
  • Arnošt Hejduk, Praha
  • Jan Dluhoš, Strádonice
  • Daniela Kučerková, Kuřim
  • Miroslav Černý, Vyškov
  • Martina Chocholoušová, Brno
  • Antonín Kulda, Praha
  • Martin Bulíček, Kostelec nad Černými lesy
  • Jan Novák, Kostelec nad Černými lesy
  • Jaroslav Šnajdr, Kostelec nad Černými lesy
  • Jaroslav Pacal, Kostelec nad Černými lesy
  • Petra Turynová, Praha
  • Jiří Dobeš, Třebíč
  • Tomáš Procházka, Beroun
  • Petr Tlustoš, Třebíč
  • Milan Tlustoš, Třebíč
  • Martin Fiala, Třebíč
  • Petr Mezlík, Třebíč
  • Miroslav Štola, Žďár nad Sázavou
  • Miroslav Veverka, Brno
  • Vaclav Tarant, Rakovnik
  • Josef Brož, Rakovnik
  • Jiří Zeman, Ruda
  • Ivan Mokrý, Humpolec
  • Pavel Martinásek, Slatina
  • Zdeněk Vašíček, Humpolec
  • Josef Jáchim, Vysoký Újezd
  • Silvia Klenner, Wittgensdorf
  • Sven Wunderlich, Wittgensdorf
  • Pavel Řezáč, Liběchov
  • Jan Svárovský, Dubá
  • Zbyněk Vávra, Čimelice
  • Rudolf Hronza, Praskolesy
  • Anna Hronzová, Praskolesy
  • Simona Štěpařová, Rynholec
  • Petra Jungmannová, Rynholec
  • Martina Drábková, Rynholec
  • Michal Drábek, Rynholec
  • Jaroslav Fišerml., Rynholec
  • Petra Korandová, Dobřichovice
  • Libor Kopecký, Dobřichovice
  • Dalibor Rytíř, Brandýs nad Labem
  • Ondřej Bartoň, Praha
  • Vladimír Moravec, Praha
  • David Křenek, Praha
  • Pavla Mojžíšová, Zbiroh
  • Jakub Keprta, Beroun
  • Michal Stefanidis, Beroun
  • Lukáš Bělovský, Jílové u Prahy
  • Michal Martinek, Ohrobec
  • Radek Kokoř, České Budějovice
  • Zdeněk Bláha, Hořovice
  • Petr Novák, Hořovice
  • Lukáš Bačina, Karlovy Vary
  • Vladimír Řeháček, Kyselka
  • Milan Kletečka, Roztoky
  • Lukáš Zikmund, Jestřebí
  • Alena Borůvková, Česká Lípa
  • Martina Šubecová, Doksy
  • Pavel Titěra, Sokolov
  • Jana Švábová Nezvalová, Svitavy
  • Milan Šváb, Svitavy
  • Filip Trávníček, Brno
  • Pavel Hynek, Beroun-Závodí
  • Karolína Flašarová, Praha
  • Petr Cuc, Bašť
  • Jiří Škrabal, Hlučín
  • Pavel Mako, Ostrava
  • Jan Ulrich, Bašť
  • Václav Šumšal, Skřipov u Opavy
  • Martin Diviš, Praha
  • Josef Horák, Bílov
  • Radek Krampera, Bečov
  • Ondřej Tesař, Karlovy Vary
  • Martin Beran, Blansko
  • Jaroslav Huška, Blansko
  • Martin Elznic, Uhonice
  • Pavel Šnajdr, Velká Dobrá
  • Jan Uher, Ledeč nad Sázavou
  • Petr Michal, Kladno
  • Pavel Slabý, Kladno
  • Miroslav Šmíd, Líbeznice
  • Jaroslav Šmíd, Praha
  • Štefan Nemčík, Široké
  • Jiří Hauser, Most
  • Michal Šmajstrla, Rožnov pod Radhoštěm
  • Martin Vojtíšek, Frenštát pod Radhoštěm
  • Martin Bambušek, Rožnov pod Radhoštěm
  • Josef Kramoliš, Rožnov pod Radhoštěm
  • Radim Olajoš, Valašské Meziříčí
  • Monika Olajošová, Valašské Meziříčí
  • Tomáš Orság, Rožnov pod Radhoštěm
  • Zuzana Cholastová, Hutisko-Solanec
  • Petr Cholasta, Hutisko-Solanec
  • Zbyněk Husák, Boskovice
  • Petr Konečný, Boskovice
  • Miroslav Charvát, Most
  • Václav Bohuslav, Plzeň
  • Dana Hajníková Lehká, Zvole
  • Jan Smaržík, Sokolov
  • Jan Landa, Kladno
  • Libor Madeja, Velká Dobrá
  • Jiří Bečka, Kladno
  • Zdeněk Venkrbec, Horní Cerekev
  • Václav Pudil, Hostivice
  • Alice Treglerová, Praha 4
  • Oldřich Liška, Praha
  • Václav Cihla, Praha
  • Naděžda Šugová, Praha
  • Pavel Vinohradský, Myšlín
  • Marcela Jandová, Jesenice
  • Michal Jelínek, Praha
  • Jan Včala, Praha 9
  • Markéta Houdková, Praha 9
  • Otakar Peškař, Jince
  • Miroslav Pechr, Třebsko
  • Petr Peškař, Příbram
  • Marcel Forejt, Příbram
  • Vladimir Vaňáč, Přibram 2
  • Jan Trčka, Praha 7
  • Tomáš Waloschek, Plzeň
  • Jiří Pliml, Mníšek pod Brdy
  • Matej Macura, Benešov
  • Jan Pavlíček, Praha
  • Jakub Macura, Praha 6
  • Max Rezek, Kněžice
  • Michal Hladík, Měřín
  • Radka Bisová, Havířov
  • Richard Dobner, Petříkov
  • Kvído Sekot, Nová Paka
  • Hugo Sekot, Nová Paka
  • Martin Chochlík, Brno
  • Jakub Votoček, Stříbrná Skalice
  • Jiří Severa, Syrovice
  • Petr Holomeček, Praha
  • Martin Kohout, Pocinovice
  • Tomáš Odehnal, Plzeň
  • Lukáš Fremr, Plzeň
  • Zuzana Landová, Kladno
  • Michael Jaroš, Černošice
  • Vítězslav Jaroš, Černošice
  • Petr Mrkvička, Praha 4 Háje
  • Lukáš  Rada, Praha
  • Gabriela Kulišová, Litoměřice
  • František Hubner, Litoměřice
  • Helena Krejčíková, Praha 2
  • Petr Adamec, Chomutov
  • Michal Imiálek, Litoměřice
  • Kateřina Sovová, Velké Přílepy
  • Robert Sova, Velké Přílepy
  • Ivona Kořínková, Dobřichovice
  • Jan Kořínek, Černošice
  • Martin Bunda, Solany-Děčany
  • Václav Bělík, Kralupy nad Vltavou
  • Radek Bittner, Strakonice
  • Pavel Procházka, Strakonice
  • Marek Kovář, Znojmo
  • Daniel Nechvátal, Znojmo
  • Pavel Tomašov, Tišnov
  • Martin Mihula, Čebín
  • Mirek Křeček, Rožmitál pod Třemšínem
  • Martin Neuhäuser, Žďárek
  • Zdeněk Burian, Volyně
  • Kateřina Hrábková, Rychnov nad Kněžnou
  • Jan Hrábek, Rychnov nad Kněžnou
  • Libor Mrázek, Beroun
  • Vítězslav Kostečka, Bory
  • Pavel Rezek, Kněžice
  • Sabina Polecová, Kladno
  • Jiří Štochl, Vratislavice nad Nisou
  • Martin Bukvic, Liberec
  • Tomáš Kohoutek, Říčany u Prahy
  • Pavel Provázek, Teplá
  • Filip Hyhlan, Chomutov 3
  • Karel Smetana, Plzeň
  • Tomáš Jarolím, Havířov-Podlesí
  • Hana Jarolímová, Havířov-Podlesí
  • Ján Maďar, Košice
  • Petr Kraus, Přimda
  • Soňa Kratochvílová, Benátky nad Jizerou
  • Jiří Kratochvíl, Benátky nad Jizerou
  • Jaroslav Maršálek, Brandýs nad Labem
  • Vlastimil Klůz, Dolní Kalná
  • Roman Hájek, Dřevčice
  • Jaroslav Jurásek, Hostouň
  • Ján Dúžik, Praha
3 DNY
  • Petr Maierst., Rakovník
  • Petr Maierml., Rakovník
  • Andrea Fáberová, Černošice
  • Tomáš Doležel, Olomouc
  • Daniel Hynek, Vilémov u Litovle
  • Pavel Škůrek, Vilémov u Litovle
  • Jan Vostrejž, Rakůvka
  • Josef Dvořák, Senice na Hané
  • Hana Hlízová, Trutnov
  • Jaroslav Holub, Strakonice
  • Vladimíra Kastnerová, Strakonice
  • Kateřina Bursová, Praha 20
  • Otakar Bursa, Praha 20
  • Ivan Truksa, Nižbor
  • Josef Štefek, Domažlice
  • Pavel Kabourek, Domažlice
  • Václav Hurt, Otěšice
  • Petr Kolář, Domažlice
  • Petr Lehmann, Havlíčkův Brod
  • Roman Ševčík, Ostrava
  • Jan  Kořistka, Vřesina
  • Jiří Šlesinger, Ostrava
  • Miroslav Sloboda, Karlovy Vary 5
  • Tomáš Tesař, Karlovy Vary
  • Martin Čížek, Plzeň
LEGEND
  • David Rezek, Kněžice
  • Petr Cibulka, Praha 6, Řepy
  • Jiří Ernest, Praha
  • Klára Zadáková, Praha
  • Petr Švehla, Příbram
  • Jiří Čáslava, Podlesí
  • Ondřej Tomášek, Praha
  • Jaroslav Hubáček, Kněževes
  • Jiří Míl, Praha 5
  • Jitka Tomandlová, Praha
  • Pavel Tomandl, Praha
  • Ladislav Musil, Zdiby
  • Roman Holan, Oráčov
  • Libor Madeja, Velká Dobrá
  • Nikol Flašarová, Praha
  • Miloš Svítek, Kačice
  • Jan Janíček, Beroun
  • Josef Ptáček, Praha 17 Řepy
  • Lukáš Vejvar, Kladno
  • Peter Tokár, Hradec Králové
  • David Havlik, Beroun
  • Zbyněk Malík, Praha 9
  • Radek Sakař, Praha
  • Marcel Peprný, Dobřichovice
  • Jana Horňáková, Beroun
  • Michal Přikryl, Králův Dvůr
  • Bohuslav Přikryl, Pustiměř
  • Jan Jírů, Praha
  • Jaroslav Jiroušek, Kladno
  • Aleš Marek, Krupá
  • Martin Havránek, Velké Přílepy
  • Josef Kňourek, Kluky
  • Tomáš Jestříbek, Kutná Hora
  • Michal Tinka, Kutná Hora
  • Robin Příhoda, Mimoň
  • Klára Vitásková, Benešov
  • Jakub Tamchyna, Říčany
  • Markéta Rezková, Kněžice
  • Marie Pivoňková, Brtnice
  • Ondřej Franěk, Rakovník
  • Martin Černý, Praha
  • Vladimír Pritzl, Plzeň
  • Marek Křepelka, Čejetice
  • Simeon Slávik, Postřižín
  • Vlastimil Hájek, Bradlec
  • Karel Pavlíček, Roztoky u Křivoklátu
  • Michal Stříbrský, Praha
  • Libor Kopecký, Dobřichovice
  • Aleš Glaubauf, Kladno
  • Petr Novák, Hořovice
  • Pavel Hynek, Beroun-Závodí
  • Ondřej Tesař, Karlovy Vary
  • Petr Michal, Kladno
  • Pavel Slabý, Kladno
  • Filip Hajník, Zvole
  • Oldřich Liška, Praha
  • Jan Trčka, Praha 7
  • Ivan Truksa, Nižbor
  • Libor Matějovič, Sýkořice
  • Jan Kindl, Lány
  • Jaroslav Fišer, Rynholec
  • Luboš Jungmann, Rynholec
  • Tomáš Musil, Cheb
  • Michal Drábek, Rynholec
  • Pavel Titěra, Sokolov
  • Pavel Šnajdr, Velká Dobrá
  • Jan Landa, Kladno
  • Jiří Bečka, Kladno
  • Max Rezek, Kněžice
  • Petr Kolář, Domažlice
  • Andrea Fáberová, Černošice
  • Josef Štefek, Domažlice
  • Pavel Kabourek, Domažlice